Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Kişisel veya kurumsal web sitenizin yenilikçi bir tasarıma sahip olması veya farklı cihazlarda (telefon,tablet vb..) orjinal haliyle rahat okunabilir ve kolayca işlem yapılabilir olmasını sağlamaktayız. Web sitesi fiyatları sektördeki birçok firmaya göre oldukça uygun olmasının yanı sıra sizlere ödeme kolaylığı da sağlamaktayız. Web sitelerini en son SEO "google aramalarında öne çikaran" tekniklerle yazmiş olup daha fazla izleyici ile aylık gelirinize gelir katacağız.
Web tasarım içeriklerimiz
PlanEconomic APremium BVİP C
SSD Disk SpaceUNLIMITEDUNLIMITEDUNLIMITED
BandwidthUNLIMITEDUNLIMITEDUNLIMITED
SEO EngineYES50% UptimeYES75% UptimeYES99% Uptime
Admin control panelYESYESYES
WHMYESYESYES
Sub-DomainsUNLIMITEDUNLIMITEDUNLIMITED
MySQL Databeses410UNLIMITED
EMAİL AccountsUNLIMITEDUNLIMITEDUNLIMITED
Park DomainsUNLIMITEDUNLIMITEDUNLIMITED
Joomla/ WP / DatalifeYESYESYES
Private NameserversYESYESYES
Web TemplatesYESYESYES
CloudFlareYESYESYES
210+ ScriptsYESYES 
24/7 customer supportYESYESYES
Money Back Guarantee30 Days30 Days30 Days
Price (low to up)$50-∞$200-∞$600-∞
Sipariş verContactContactContact

21. yüzyıl.

Bir internet (web) sitesi, günümüzdeki en etkili ve maliyeti en düşük tanıtım araçlarının başında gelmektedir. Tanıtım ise firmaların sürekliliğinde, başarılı olmasında ve büyümesinde en önemli etkenlerden biridir. Tanıtılamayan bir hizmet ya da bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir. Siz de daha fazla vakit kaybetmeden gelin, günümüzün en etkili tanıtım ve iletişim aracı olan bu dijital dünyada yerinizi hazırlayalım.

Ekip olarak

Yıllardır pek çok kurumsal firma ile çalışıyoruz. Bu firmaların profesyonel imajlarını pekiştiren, müşterileriyle iletişimini arttıran, online başvuru ve iletişim formları üzerinden iş hacmini arttıran siteler yapmaktayız. Yapmış olduğumuz siteler oldukça güvenilirdir.Ayrıca popüler olan arama motorlarının (google,yandex,yahoo) siteleri dostudur. Seo,SLL sertfikası ve https:// giriş guvenliyı sunuyoruz.Yapmiş olduğumuz sitelerin sunucularında SSD politikası uygulayıp her bir SSD sürücüsünde 80.000 IOPS uygulamaktayız.21.asrın rüyyası olan bu sunucularda yer alan sitelerin günlük kullanıcı kapsitesi 290000'dan fazladır

Site arayüzleri

Siparişinizi inceledikden sonra size gerekli olacak tasarımı yapmak için HTML,php,js,css,sql,tpl gibi yazılımlarla sıfırdan yepyeni siteler oluşturmakta olup hizmetinize sunuyoruz.Admin panel özellikli bu siteleri daha sonra siz istediyiniz gibi kolayca düzenleye, yenilikçi fikirlerinizi siteye aktara bilirsiniz.

Projelendirme

Başarılı bir web sitesi ancak doğru belirlenmiş strateji ve hedefleri olan bir projeyle mümkün olacağını düşünüyoruz. Bu sebeple web geliştirme sürecinin en başında siz ve biz ortak bir çalışma yürüterek size en uygun projeyi oluşturuyoruz.. Oluşturulan proje ışığında web siteniz için gerekli teknolojilerin seçimini yapıyoruz. Teknoloji seçimi yaparken; yaygınlık, kullanılabilirlik ve diğer teknolojilerle uygunluk kritelerini esas alıyoruz. Oluşturulan içeriğin web sitesinde nasıl verileceği, hangi bilgilerin hangi ortamlarda saklanacağı ve ziyaretçiler ile nasıl interaktif bir iletişim kurulacağı belirlendikten sonra, bu gereksinimlere uygun bir web yazılım üretiyoruz. Son olarak hazırladığımız web sitesinin sunumu yapılır. Tüm içerik ve tasarım gözden geçirilerek sitede varsa düzeltme ve eklemeler yapılır ve site yayına açılır.

Para iade garantisi

Ürün ve hizmetimizden memnun kalacağınıza eminiz, ancak gönül rahatlığınız için 30 Gün içinde para iade garantisi veriyoruz.

 

Alternativ tanıtımlar

Google Reklamları - Google, Arama Motoru Pazarlama kavramı altında, reklamverenlerin kullanımı amacı ile “Adwords” reklam servisini sunmaktadır. Firmalar ve şahıslar reklam amacı ile Google reklamlarına yüksek paralar ödemektedir ama biz sizlere en son yazılımlar ile reklam vermenize gerek kalmadan müşterilerimizin sitelerini öne çikaracak yazılımıar sunmaktayız.
Multi Engine and Datalife Engine - site motorları ile sql iletişim kurup diğer şirketlerin aksine daha güçlü ve kopyalanamaz siteler yapıyoruz. Bu siteler Ciber güvenlik açısından kırılamaz olup, gönül rahatlığı ile büyük şirket sınırlarınızı zorlaya bilirsiniz.

Google adsense - Size sunacağımız sitelerde ayrıca olarak google adsense reklamını kullanarak sitenizden hesabınıza artı paralar kazana bilirsiniz.Bunun için yapmaniz gereken siteniz hazır oldukdan sonra adsense hesabına kayıt olub reklamları yayınlamak olacaktır.
  

 


Yüklenmeye karşı koruma

Cloudlinux tabanlı sunucularımızla, Yüksek CPU / Bellek kullanırız. Kullandığımız sunucular, yedek sunucular tarafından desteklenen güvenli bir RAID yapılandırmasında Dual Quad-Core Xeon 32/16 GB RAM ve Enterprise SATA sabit disklere sahiptir.


Programlama

YES MySQL Databases.
YES PHPMyAdmin
YES PHP 5, Ruby on Rails
YES Cron Job Scheduling
YES FrontPage Extensions
YES 210+ Pre Install PHP Scripts
YES Datalife Engine


email Features

YES POP3 e-posta Özellikleri
YES 99.9% Uptime
YES IMAP Destek
YES 
SpamAssassin
YES
Autoresponders, Posta Yönlendirme,
YES
WebMail Access: Horde, SquirrelMail, RoundCube


Web özellikleri

YES Özel DNS adresi
YES Suspend/unsuspended Accounts
YES IP Deny düzenleyici
YES
Delete/modify Accounts
YES Parola düzenleyici
YES Password Protected Directories
  

Neden sitemi northkoala da yaptirmalıyım?

Sizi birinciliye taşıyacak, harıka tasarım , logo, ücretsiz ve sınırsız alan adı ve hosting, Webmail pop3 özellikleri sunacak ve tüm bunların karşılığında çok düşük ödemeler alacağız.

 Dünya çapında 2.000+ Müşteri
 24x7 Profesyonel destek
 99.9% Durmaksızın çalışan servis
 Para iyade garantisi
 Kısa sürede tamamlanacak sitenız
 En son SEO yazımlı, SSL sertifikası

Sıkça Sorulan Sorular

Site kaç güne kurulur?
1 günden 2 haftaya kadarki zaman kapsamında tamamlarız.
Beyenmezsem geri ödeme yapılır mı ? Evet, size sunduğumuz hizmetleri kanıtlamak istiyoruz. Herhangi bir nedenle, ilk 30 gününüzden beyenmez ve ya memnun kalmazsanız, paraız hemen geri iyade ediliyor.

Ödeme nasıl yapılıyor ?
Çoklu ödeme türleri mevcut. İletişime geçmeniz yeterli.

İletişime nasıl geçebilirim ?
İletişim için BURAYA tıklayın.
 
HDD vs SSD

SSD Sabit sürücüler.(sunucu politikamız)

Güçlü paylaşımlı hosting düğümlerimiz piyasadaki en son SSD'leri kullanıyor. Her SSD sürücüsü 80.000 IOPS sunabilir. En yeni ve güçlü LSI RAID denetleyicilerini kullanarak, her bir donanım düğümüne RAID 10 ile 6 SSD Sürücü yükledik. Bu güçlü sunucular saniyede 290000'den fazla Giriş çıkış işlemlerini gerçekleştirebilirken normal sabit sürücüler yalnızca 90-150 IOPS sunar.
Kısacası günlük kullanıcı sayiniz nekadar çok olursa olsun, siteniz durmak sızın tam hızla çalışır ve asla kasma yaşanmaz.
 

220+ Kullandığımız yazılım kodlamaladı ve programlar.

Web: Datalife_Engine, b2evolution, Serendipity, Open Blog, LifeType, Nucleus, Dotclear, Textpattern, eggBlog, Pixie, StatusNet, PageCookery
Portals/CMS: Joomla, Drupal, e107, Pligg, Dolphin, Zikula, Mambo, XOOPS, Website Baker, sNews, Geeklog, Typo3, MODx, Concrete5, phpWCMS, CMS Made Simple, Contao, ocPortal, Jcow, Oxwall, Etano, PyroCMS, Zazavi, PHP-Fusion, Silex, Saurus

Wikis: DokuWiki, MediaWiki, PhpWiki, PmWiki, Wikkawiki, TikiWiki

Forumlar: phpBB, AEF, XMB, UseBB, MyBB, Phorum, PunBB, SMF, FluxBB, bbPress, Vanilla Forums

Resimler: Gallery, LinPHA, Coppermine, TinyWebGallery, Piwigo, Pixelpost, ZenPhoto, phpAlbum, Shutter, Plogger Customer Support: Crafty Syntax, Help Center Live, HESK, osTicket, ExoPHPDesk, phpSupport, Open Web Messenger, phpOnline, phpMyFAQ, iQDesk, Trellis Desk

Frameworks: CodeIgniter, PRADO, PHPDevShell, Symfony, YiiFramework, DIY, PhpOpenBiz, XAJAX, AjaxAC, Kohana, Smarty

Proje Yazılımları: Html, html5, php, htm, xml, tpl, sql, msql, phpmyinterface.

Proje : OpenX, Kamads, PHPads, OpenClassifieds, dotProject, phpCollab, PHProjekt, NetOffice, ProjectPier, eyeOS, The Bug Genie, TaskFreak!, Mantis Bug Tracker, Mound, Collabtive, FrontAccounting, Simple Invoices, Dolibarr, Vtiger CRM, BlueERP

Takvimler: WebCalendar, PHP iCalendar, phpScheduleIt, ExtCalendar

E-Ticaret: Zen Cart, Magento, osCommerce, OpenCart, phpShop, PrestaShop, AccountLab Plus, TheHostingTool, Quick.Cart, Axis

Misafir Kitapları: phpBook, BellaBook, VX Guestbook, Lazarus, RicarGBooK, Advanced Guestbook, PHPKode Guestbook

JavaScript yazılımı: script.aculo.us, jQuery, Ext JS, Scripty2, MochiKit, MooTools, YUI, Prototype, Rico, Dojo, AJS, Raphael, Sizzle, PaintbrushJS

Ve diğer: SimplePie, Moodle, ATutor, TCExam, Claroline, Omeka, WeBid, FAQMasterFlex, Open-Realty, PhpGedView, PHPfileNavigator, cFTP, phpFreeChat, phpDocumentor, GPixPixel, Form Tools, Php Weby, Arfooo, OJS, OpenBiblio, Seo Panel, jobberBase, Question2Answer,PHP QR Code, phpFormGenerator, OpenDocMan, Elgg, Beatz, YOURLS, Hablator, LetoDMS,

WELLCOME TO NORTHKOALA.COM!

Sign in for a closer look at the website
Regstration
Create your own account!

Regster
Sign in
Already registered? Very nice, just sign in!

Enter Website